Annons


Dalvik logga

gefleyacht

Rigg & Segel

SSRS

Bli medlem i

Svenska Sjöräddningssällskapet

Styrelsen

Ordinarie styrelseledamöter:

 

 

Lars-Petter Bergmark

ekonomikommittén

 

E-post: lars-petter.bergmark@sandvik.com

 

 

 

Rolf Östberg

ordförande hamnkommittén

 

 E-post: rolf.e.osstberg@gmail.com

 

Hans Netzén

hamnkommittén
E-post: netzen@telia.com

 

 

Per Svensson

Hamnkommittén
E-post: per.svensson@gavlenet.se

 

Ulf Hedblom

ekonomikommittén
E-post: ulf.hedblom@telia.com

 

ÅKE MATTSSON

ordförande
E-post: ake.mattsson@bj-markbyggnads.se

Claes Wallenborg

 

 

 

CLAES WALLENBORG

ledamot
E-post: claes.wallenborg@abersten.com 

 


Suppleanter:

 

Magnus Jonsson

hamnkommittén

 

E-post: magnus.jonsson@gavleenergi.se

 

 

Bengt Larsson

ekonomikommittén 


E-post: bengt.larsson@betro.se

  

 

Köp & Sälj

Se annonser

Planerat

Se vår kalender

Seaquip

Fliskärsvarvet är återförsäljare av SEAQUIP båtstöttor.

Medlemmar kan köpa stöttor genom varvet. Stöttorna passar utmärkt till varvets sjösättningsvagn. För en säker pallning, använd SEAQUIP stöttor.

Mer info. finns på www.seaquip.se eller på hamnkontoret Fliskärsvarvet.