Annons


Dalvik logga

gefleyacht

sea Sea

SSRSBli medlem i
Svenska Sjöräddningssällskapet

Styrelsen

Ordinarie styrelseledamöter:

 

 

Lars-Petter Bergmark

ordförande, ekonomikommittén

 

E-post: larspetter.bergmark@gmail.com

 

 

 

Bengt Larsson

ledamot, ordförande ekonomikommittén 


E-post: bengt.larsson371@gmail.com


 

Magnus Jonsson

ordförande hamnkommittén

 

E-post: magnus.jonsson@gavleenergi.se


 

 

Per Svensson

Hamnkommittén
E-post: per.svensson@gavlenet.se

 

Ulf Hedblom

vice ordförande, ekonomikommittén
E-post: ulf.hedblom@telia.com

 

ÅKE MATTSSON

hamnkommittén
E-post: mattsson42@gmail.com

Claes Wallenborg

 

 

 

CLAES WALLENBORG

ledamot
E-post: claes.wallenborg@abersten.com

 


Suppleanter:

 

Henrik Fjellgren

suppleant, hamnkommittén

 

 E-post: henrik.fjellgren@afry.com


 

 

Sten Edström

suppleant, ekonomikommittén, sekreterare

 

E-post sten@sedstrom.se

 

  

 

Köp & Sälj

Se annonser

Planerat

Se vår kalender

Seaquip

Fliskärsvarvet är återförsäljare av SEAQUIP båtstöttor.

Medlemmar kan köpa stöttor genom varvet. Stöttorna passar utmärkt till varvets sjösättningsvagn. För en säker pallning, använd SEAQUIP stöttor.

Mer info. finns på www.seaquip.se eller på hamnkontoret Fliskärsvarvet.